loadingimg

Wczytuję dane...
  • Szukaj
szt. na kwotę 0.00 PLN
Averill Alan - Piękny kraj
    •  
    • poprzedni
Cena: 4,00 PLN
11,00 PLN
Oszczędzasz: 7.00 PLN
Wysyłka od: 9.50 PLN
  • Realizacja zamówienia: 24 godzin

średnia: 0.0  ocen: 0
Sprawdź również
  • Opis produktu
  • Opinie Klientów

Nośnik: druk

Stan książki: Bardzo dobry+ (książka spójna i kompletna, wnętrze bez podkreśleń i podpisów, delikatne przetarcia okładki, krawędzie niezagięte, niewielki i niemal niewidoczny ślad po naklejce na przedniej okładce)

Język: polski

Rok wydania: 2013

Ilość stron: 368


Wydawnictwo: Akurat

Autor: Averill Alan

Tytuł oryginalny: The Beautiful Land

Język oryginalny: angielski

Tłumacz: Nakoniecznik Arkadiusz

Kategoria: Literatura piękna


W 2012 roku książka ta zwyciężyła w konkursie amazon.com na najlepszą nową powieść (nagroda Amazon Breakthrough Novel Award), pokonując ponad 10 tys. konkurentów.
Pierwszy od wielu lat, ożywczy powiew w SF.
Niezwykle sprawnie napisana, bohaterowie z krwi i kości, z którymi czytelnik bez trudu może się utożsamić.


Chłopak spotyka dziewczynę. Chłopak traci dziewczynę. Chłopak kradnie wehikuł czasu i próbuje uratować dziewczynę przed zbliżającą się zagładą. ...Wiecie, jak to jest.

Takahiro O'Leara to japońsko-amerykański prezenter telewizyjny, który po nieudanej próbie samobójczej znika z ekranu. Samira Moheb to irańsko-amerykańska tłumaczka wojskowa cierpiąca na zespół stresu pourazowego po wojnie w Iraku. Pokochali się od pierwszego wejrzenia, a ponieważ nie mieli odwagi tego sobie wyznać, ich drogi szybko się rozeszły. Dzięki tajemniczemu wynalazkowi ukrytemu głęboko w australijskim buszu mają szansę przeżyć życie od nowa.
Oczywiście, nie będzie to proste. Miłość nigdy nie jest prosta. Najpierw muszą wyrwać się ze szponów potężnej i tajemniczej korporacji. Następnie muszą zlikwidować obłąkanego naukowca, który próbuje uwolnić przerażające stwory. Wreszcie muszą zrobić coś z wynalazkiem, który może zniszczyć czas. Wspólnie mają szansę ocalić świat.
Umiejętnie skomponowana mieszanka akcji, humoru i niezwykłych, pełnokrwistych postaci składa się na całość o niepowtarzalnym stylu. To pędząca przez kosmos historia miłości z podróżami w czasie w tle. Science fiction dla ludzi, którzy nie czytują science fiction, za to cenią doskonałą literaturę, a przede wszystkim ponadczasowa opowieść o naturze wspomnień, cierpieniu, miłości, walce i odkupieniu.

 

Jeżeli chcesz otrzymać więcej zdjęć przedmiotu napisz do nas.

Sprawdź również