Wczytuję dane...

Co Nowego - Październik 2017

Miesiąc październik to blisko 1700 nowych produktów w naszej ofercie. Powakacyjno-jesienne legato pozostawiło nieco z boku niemal wszystkie pozamuzyczne gałęzie asortymentowe. Miniony miesiąc był niezłą okazją do tego by trochę ruszyć owe pianissimo. Tym sposobem możemy odnotować szczególne, ofertowe debiuty w naszym grajdołku. A są nimi po części pamiętające poprzedni system polskie komiksy Krajowej Agencji Wydawniczej RSW "Prasa-Książka-Ruch" jak również wydawnictw Sport i Turystyka, Pegasus i Story, wśród nich m.in. rysunkowe historie z serii Kajko i Kokosz oraz Tytus Romek i A'Tomek. Kolejną do odnotowania bezwzględną nowością są filmy na kasetach VHS, głównie klasyka kina hollywoodzkiego, w tym absolutne blockbustery zachowane na ostatnich jakże znaczących dla filmu taśmach. Ponadto zapatrzyliśmy się w kilka egzemplarzy książek oraz gier na PC i konsolę Playstation 3.

Wśród płyt winylowych zwyczajowo możemy ostemplować kolejne płyty rockowe i jazzowe, również te z dostaw o których pisaliśmy miesiąc temu, a w nich m.in. analogowe wersje albumów Jimi Hendrixa, Milesa Davisa, Boba Dylana, Pink Floyd, Ahmada Jamala, AC/DC. Znalazło się również miejsce na kolejne winylowe płyty z Muzyką Popularną, Elektroniką, Alternatywą, Synth-Popem.

 

W ofercie można również odszukać kilkadziesiąt albumów, kompilacji i maxi-singli z funkowo-soulowej wytwórni Motown Records.#motowncompilation #motownrecords #motown #records #vinyls

Post udostępniony przez Oldskul.com.pl (@oldskulcompl)


 

Najkonkretniejszą część październikowych dostaw stanowią kompaktowe wersje topowych brytyjskich i amerykańskich tytułów z lat 80' i 90', gatunków Pop, Rock, Rock Alternatywny i Progresywny. M.in. płyty Michaela Jacksona, Genesis, Davida Bowie, Paula Wellera, U2,  Rush, Guns N' Roses. Nie zabrakło również płyt metalowych, pojawiło się ich blisko 150. Ponadto ok. 80 płyt z gatunków Stoner i Psychadelic Rock oraz zbliżona ilość kompaktów z Muzyką Filmową, której znaczącą cześć stanowią soundtracki z oficyny Varese Sarabande.


#muzykafilmowa #cds #filmmusic #filmscore #soundtracks #varesesarabande

Post udostępniony przez Oldskul.com.pl (@oldskulcompl)Uzupełniliśmy również zbiory hip-hopowe. Mamy tu kolejne, głównie klasyczne rzeczy, zarówno na kasetach, kompaktach i winylach. Łącznie ponad 200 tytułów.

#rap #hiphop #records #vinyls #recordcollection #recordstore #hoodstuff

Post udostępniony przez Oldskul.com.pl (@oldskulcompl)