loadingimg

Wczytuję dane...
  • Szukaj
szt. na kwotę 0.00 PLN
José Rodrigues dos Santos - Kodeks 632
    •  
    • poprzedni
Cena: 3,00 PLN
14,00 PLN
Oszczędzasz: 11.00 PLN
Wysyłka od: 9.50 PLN
  • Realizacja zamówienia: 24 godzin

średnia: 0.0  ocen: 0
Sprawdź również
  • Opis produktu
  • Opinie Klientów

Nośnik: druk

Stan książki: Bardzo dobry (miękka oprawa motylkowa, książka spójna i kompletna, obliczenia pisane długopisem na ostatniej stronie, delikatne przetarcia okładki, krawędzie niezagięte)

Język: polski

Rok wydania: 2010

Ilość stron: 512


Wydawnictwo: Albatros

Autor: Rodrigues dos Santos José

Tytuł oryginalny: O Codex 632

Język oryginalny: portugalski

Tłumacz: Soboń Agnieszka

Kategoria: Literatura piękna

Wydanie I


Trzymający w napięciu thriller historyczny, który ujawnia tajemnicę tożsamości jednego z największych odkrywców w dziejach - Krzysztofa Kolumba.

Pół miliona dolarów - tyle oferuje tajemnicza American History Foundation z Nowego Jorku za rekonstrukcję badań profesora Martinha Toscano z Uniwersytetu Klasycznego w Lizbonie, który zmarł niespodziewanie w pokoju hotelowym. Dla Tomása Noronhy, portugalskiego historyka i zarazem doświadczonego kryptoanalityka na życiowym zakręcie, to kwota nie do pogardzenia. Wkrótce po przyjęciu zlecenia ze zdziwieniem odkrywa, że Toscano wcale nie zajmował się badaniami na temat odkrycia Brazylii (jak utrzymuje fundacja), ale próbował poznać prawdziwą tożsamość Krzysztofa Kolumba. Krocząc śladami Toscana - od Lizbony i Nowego Jorku do Rio de Janeiro i Jerozolimy - Tomás rozwiązuje kolejne zagadki oraz odszyfrowuje zakodowane informacje pozostawione przez profesora.

Życie osobiste historyka komplikuje się, gdy wikła się w niebezpieczny romans ze zmysłową studentką Leną. Okaże się, że piękna Szwedka nie jest osobą, za którą się podaje...

 

Jeżeli chcesz otrzymać więcej zdjęć przedmiotu napisz do nas.

Sprawdź również