loadingimg

Wczytuję dane...
  • Szukaj
szt. na kwotę 0.00 PLN
Nadelson Reggie - Londongrad
    •  
    • poprzedni
Cena: 2,00 PLN
10,00 PLN
Oszczędzasz: 8.00 PLN
Wysyłka od: 9.50 PLN
  • Realizacja zamówienia: 24 godzin

średnia: 0.0  ocen: 0
Sprawdź również
  • Opis produktu
  • Opinie Klientów

Nośnik: druk

Stan książki: Bardzo dobry (książka spójna i kompletna, wnętrze bez podkreśleń i podpisów, delikatne przetarcia i zagięcia okładki, krawędzie niezagięte)

Język: polski

Rok wydania: 2013

Ilość stron: 432


Wydawnictwo: Fabryka Sensacji

Autor: Nadelson Reggie

Tytuł oryginalny: Londongrad: An Artie Cohen Mystery

Język oryginalny: angielski

Tłumaczenie: Zawanowska Maria

Kategoria: Literatura piękna


Na jednym z placów zabaw na Brooklynie prywatny detektyw Artie Cohen znajduje nagą martwą dziewczynę przywiązaną taśmą tekstylną do huśtawki. Wkrótce zdaje sobie sprawę z tego, że zabójca pomylił ofiary. W rzeczywistości zamordowana miała zostać ValentinaSwerdloff, długo adorowana przez Artiego córka Tolyi, właścicielki klubów w Nowym Jorku i Londynie, a prywatnie jego przyjaciółki.

Detektyw wyrusza do Londynu, aby powiedzieć o swoim odkryciu Tolyi. Właściwie od razu ląduje w wirze wydarzeń kręcących się wokół rosyjskich pieniędzy i przestępstw. Okazuje się, że stolica Wielkiej Brytanii stała się nową ziemią dla rosyjskiego półświatka, który nadaje miastu ton oraz trzyma je w garści.

Zanurzony w sprawie po czubek głowy Artie postanawia pojechać do Moskwy. Tam, pomiędzy starym KGB i nowym FSB, pomiędzy blaskami i cieniami dzisiejszej Rosji, detektyw odkrywa bolesną prawdę o własnej przeszłości oraz o przeszłości Tolyi.

 

Jeżeli chcesz otrzymać więcej zdjęć przedmiotu napisz do nas.

Sprawdź również