loadingimg

Wczytuję dane...
  • Szukaj
szt. na kwotę 0.00 PLN
Sowa Izabela - Zielone jabłuszko
    •  
    • poprzedni
Cena: 2,00 PLN
7,00 PLN
Oszczędzasz: 5.00 PLN
Wysyłka od: 9.50 PLN
  • Realizacja zamówienia: 24 godzin

średnia: 0.0  ocen: 0
Sprawdź również
  • Opis produktu
  • Opinie Klientów

Nośnik: druk

Stan książki: Bardzo dobry (książka spójna i kompletna, wnętrze bez podkreśleń i podpisów, delikatne przetarcia okładki, krawędzie niezagięte)

Język: polski

Rok wydania: 2013

Ilość stron: 288


Wydawnictwo: Nasza Księgarnia

Autor: Sowa Izabela

Język oryginalny: polski

Kategoria: Literatura piękna

Połowa lat osiemdziesiątych. Bajklandia - miasto rowerów, tak jak cała Polska pogrążone w kryzysie i szarej beznadziei. Ania Kropelka mieszka w małym domku z prababcią, babcią, dziadkiem i kotem Dziurawcem. Czeka na mamę, której udało się wyjechać za ocean. O takiej ucieczce marzy większość mieszkańców Bajklandii. Reszta czeka na cud. Ania nie chce wyjeżdżać, bo dla niej Bajklandia to miejsce wyjątkowe. Może dlatego, że nie zna innych, ale możliwe też, że bardzo boi się tego, o czym śpiewają Chłopcy z Placu Broni: "Tak niewiele miałem, tak niewiele mam, mogę stracić wszystko, mogę zostać sam". Woli więc zostać i cierpliwie czekać. Na co? Na miłość, na przyjaźń i może trochę na cud? A gdy to wszystko się pojawi, okaże się, że to nie koniec kłopotów. I że życie wcale nie staje się prostsze.

O czym jeszcze opowiada "Zielone jabłuszko"? O tym, na co najlepiej stawia się włosy, jak zrobić kąpiel w stylu "Pogoda dla bogaczy" i smaczne wino z dojrzałego żyta. Słowem: jak nie zwariować, kiedy wokół panuje chaos i absurd.

 

Jeżeli chcesz otrzymać więcej zdjęć przedmiotu napisz do nas.

Sprawdź również